menu
Dentsply Sirona INTEGO

SIRONA INTEGO

Cena: 65000 PLN

Wyjątkowa promocja na unit Sirona INTEGO. 65 000zł brutto w zestawie:

- dmuchawko-strzykawka Sprayvit E ze światłem LED

- mikromotor bezszczotkowy Sirona BL ISO E ze światłem LED ( regulacja wody w rękawie)

- skaler Sirona Sirosonic L ze światłem LED

- rękaw turbinowy

- wolny pozycja

Lampa zabiegowa LEDviev PLUS

Panel asysty na długim wysięgniku COMFORT

 

Promocja ważna do 30.04.2023 lub do wyczerpania zapasów.

 

 

Produkty w promocji

Dentsply Sirona INTEGO

Dentsply Sirona INTEGO

Dentsply Sirona INTEGO - Każdy zabieg wymaga indywidualnego podejścia. Ergonomiczny unit Intego firmy Sirona zapewnia optymalny dostęp do pacjenta oraz płynny przepływ pracy przy maksymalnym komforcie pacjenta. INTEGO łączy w sobie nowoczesny design, niemiecką jakość oraz różne wymiary ergonomii, żeby jak najbardziej ułatwić leczenie.
Informacja dla klientów
  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że informacje i produkty przeznaczone na tej stronie skierowane są do profesjonalistów z branży medycznej.
  • Informujemy, że treści zamieszczone na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi: wiadomości i produkty będące wyrobami medycznymi, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.
  • Zgodnie z powyższym, czy potwierdzasz, że jesteś specjalistą w dziedzinie stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą dentystyczną.?
  • Informujemy też, że używamy w serwisie andan.com.pl cookies do celów: analityczych (strona wykorzystuje skrypt Google Tag Manager) i prezentacji filmów przez serwis youtube.com.
  • Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane na Twoim urządzeniu..